Önerilerimiz dürüst ve etkin işlemler

Tüm danışmanlarımız; havayolları, yük forwarderleri, entegratörler veya nakliyeciler ile çalışan pratik tecrübeye sahiptir ve karayolu, deniz ve hava düzenlemeleriyle tamamen ilgilidir. Bunların hepsi de nitelikli Tehlikeli Maddeler Güvenlik Danışmanlarıdır. Kendimizi üstlenemeyebileceğimiz projeler için önerebileceğimiz diğer uzmanlara bağlantılar da var.

Alfa TMGDK Antalya TMGD Ltd. Şti, ayrıca, Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanı hizmetleri ve Tehlikeli Maddeler Uyum Kontrolleri de sundu – bunların ayrıntıları aşağıda verilmiştir.

Alfa TMGDK Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri

Birçok şirket karayolu ile tehlikeli mallar nakliye etmekle yükümlü olan bir dizi sorumluluk alan bir Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanı (TMGD) atamakla yükümlüdür. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanının Görevleri:

Yasaya uyumu izlemek,

Tehlikeli malların taşınması ve ilgili eğitim gereksinimleri konusunda danışmanlık yapmak,

İşveren faaliyetlerine ilişkin yıllık rapor hazırlama,

Bir dizi prosedürü ve güvenlik önlemlerini izleme,

Herhangi bir kaza veya acil durumla ilgili raporların araştırılması ve derlenmesi,

Taşımanın potansiyel güvenlik yönleri üzerine danışmanlık yapmak,

Bir şirket çalışanı, ilgili sınavı geçerek bir TMGD olmaya- Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olmaya hak kazanabilir. Alternatif olarak, şirket harici bir danışman da atayabilir. Alfa TMGDK Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Şirketi olarak nitelikli ve deneyimli danışmanlarına sahibiz. TMGD’nin yasal gerekliliklerini yerine getirir, tavsiye eder, yıllık raporu hazırlarız ve genellikle tehlikeli mallarla ilgili konularda yardımcı oluruz.

TMGD hizmetimiz size tam bir esneklik sunar

Örneğin, bir çalışan nitelikli olmaya çalışırken kısa süreli geçici yardım sağlayabiliriz. Ya da, geçici olarak veya yıllık yenilenebilir bir sözleşme sağlayabiliriz. Tek şirketleri veya birkaç yerde şubesi bulunanları kapsayabiliriz. Halen birçok bölgede TMGDK olarak hareket ediyoruz ve portföyümüzü sürekli genişletmeye çalışıyoruz. Kalifiye bir TMGD olmanın etkili bir TMGD olarak davranmanın aynısı olmadığını kabul ediyoruz. İlgili mevzuat sadece tehlikeli malların karayolu ile taşınması için de geçerli olmasına rağmen müşterilerimize deniz ve hava yoluyla gönderilen malları da kapsamaktadır. Herhangi bir TMGD desteği arıyorsanız, en iyi seçeneklerin ayrıntılı bir tartışması için lütfen bizimle iletişime geçin. Kapsamlı sorumluluk belgesi ve asıl iletişiminiz bittiğinde arayabileceğiniz bir TMGD uzmanımız daima vardır.

Tehlikeli Maddeler Uyum Kontrolü

Şaşırtıcı bir şekilde, mevcut mevzuatın karmaşıklığına göz önüne alındığında, birçok organizasyon kendileri için geçerli olan tehlikeli mal mevzuatı ve gönderilecek tehlikeli malları hazırlamanın en uygun yolu ve personelleri için uygun eğitim hakkında yetersizdir. Bu nedenle Alfa TMGDK Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, çalıştığı firmalarda  kendi Tehlikeli Madde Uyum Prosedürünü geliştirmiştir. Çözümler değişiklik gösterebilir. Bir müşteri için bir prosedür el kitabını ve kendi eğitimlerini sunmak isteyen başka biri için eğitilmiş personel yazmış bulunuyoruz. Genel olarak eğitim kursları düzenledik ve on-line eğitim geliştirdik. Çözümün niteliğine bakılmaksızın, Alfa TMGD Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ‘nın esnek ve istekli TMGD uzmanı tedarikçisi olması için çalışıyoruz.